Derby dla Cuiavii!

W miniony weekend obie drużyny młodzików Cuiavii zaprezentowały się bardzo dobrze. Zespół grający w lidze wojewódzkiej zremisował na wyjeździe 0:0. Był to 4 mecz rundy wiosennej, w której Cuiavia zdobyła już 10 punktów!

W niedzielę, także na wyjeździe II zespół biało-zielonych pewnie pokonał II Noteć 3:0. Po 10 minutach spotkania zawodnicy Cuiavii opanowali całkowicie plac gry i już do końca meczu rozgrywali piłkę na połowie rywala. Rozmiary zwycięstwa mogły by być większe gdyby udało się wykorzystać wszystkie 100% sytuacje. Duży wpływ na wynik miał także fatalny stan murawy na boisku Noteci - uderzona piłka odbijała się w niekontrolowany sposób podskakując na dziurach i wybojach boiska utrudniając wszystkim zawodnikom precyzyjne zagrania. Bramki dla Cuiavii strzelali: najmłodszy na placu gry, orlik Aleks Szklarski, grający w polu bramkarz II zespołu Wiktor Łuczak oraz Michał Jóźwiak. Na zakończenie miło nam poinformować wszystkich sympatyków Cuiavii że z drużyną ligi wojewódzkiej trenują Mateusz Danielski, Mateusz Loks oraz Jakub Walter, którzy opuszczając szeregi Noteci od nowego sezonu występować będą w barwach Cuiavii!