Orlicy na turnieju Legii W-wa.

Drużyna Cuiavii Inowrocław U-10 (rocznik 2007 i młodsi) rozegrała w sobotę - 24 czerwca turniej dla zorganizowany przez Legię Warszawa poświęcony Klubom Partnerskim aktualnego Mistrza Polski.

Zawody odbyły się na sztucznym boisku przy ulicy Łazienkowskiej. Poza Cuiavią wzięły w nim udział takie kluby, jak: Żuri Olsztyn, Limanowa, APN Ostrołęka, Futbolica, Królewscy Płock, Olimpia Elbląg, Varsovia, Diament Academy oraz Ursus Warszawa.

Turniej rozgrywany był w formie piłkarskiego festynu i trwał od godziny 12:45 do 17:00. Całość zmagań młodych piłkarzy zakończyło zrobienie pamiątkowego zdjęcia na stadionie Legii Warszawa (zdjęcie prześle nam profesjonalny fotograf jeszcze w tym tygodniu). W ostatecznym rozrachunku młodzi zawodnicy Cuiavii Inowrocław odnotowali 3 wygrane, 2 remisy i 4 porażki.

Pragniemy także nadmienić, iż turniej organizowany przez Legię Warszawa stał na najwyższym poziomie organizacyjnym - podczas zawodów nie dochodziło do żadnych opóźnień, a mecze prowadziło łącznie czterech sędziów. Całość koordynowało sześciu trenerów Legii, w tym doskonale znany wszystkim Jacek Zieliński. Ponadto młodzi piłkarze mieli zapewnieni podczas turnieju ciepły posiłek.

Klub Sportowy "Cuiavia" Inowrocław przekazuje podziękowania wszystkim trenerom, kierownikowi oraz rodzicom, którzy własnymi samochodami przyjechali na turniej, by dopingować naszych młodych zawodników.

Ponadto nasza drużyna udała się na turniej klimatyzowanym osiemnastoosobowym busem, którego koszty w części zostały pokryte przez Urząd Miasta Inowrocławia.

Turniej zorganizowany przez Legię Warszawa jest odpowiedzią na rozmowy prowadzone przez nasz zarząd od początku tego roku z władzami Mistrza Polski dotyczące dalszej współpracy na zasadzie Klubu Partnerskiego. Więcej szczegółów ujawnimy na specjalnej konferencji prasowej, która zostanie zorganizowana 10 lipca.

Promuj post