Rewanż z Unią Janikowo

W najbliższy wtorek 28.03.2017 o godz. 18:30 na boisku przy ul. Krzymińskiego 4A w Inowrocławiu rozegrany zostanie mecz rewanżowy z drużyną Unii Janikowo⚽
Zbiórka o godz. 17:50.

W dniu dzisiejszym o godz.18:30 na boisku przy ul. Krzymińskiego 4 A w Inowrocławiu rozegrane zostało drugie spotkanie z umówionego dwumeczu pomiędzy drużynami trampkarzy Cuiavii Inowrocław oraz Unii Janikowo. Mecz stał na dobrym poziomie, a zawodnicy obu zespołów pokazali twardą, męską grę w której to zdaniem trenera biało - zielonych p. Adama Strachanowskiego więcej sytuacji stworzyła sobie nasza drużyna. W dzisiejszym meczu w zespole Cuiavii wystąpiło ogólnie 17 zawodników.Pierwszą bramkę dla Cuiavii zdobył K. Mrotek, następnie rzutu karnego nie wykorzystał N. Jankowski, by kilka minut później zrehabilitować się i podwyższyć wynik na 2:0. Niestety po faulu naszego zawodnika M.Mbamu arbiter spotkania dyktuje 11 i tracimy bramkę na 2:1. Trzecią i czwartą bramkę dla naszej drużyny strzela K. Raczyński, a ostatecznie na 5:1 podwyższa wynik B.Olejniczak ,który wrócił do zespołu po dłuższej nieobecności.