Rozpoczęcie okresu przygotowawczego

Od przyszłego poniedziałku tj. 24.07.2017r drużyna trampkarzy Cuiavii Inowrocław wznawia treningi i tym samym rozpoczyna okres przygotowawczy do nowego sezonu 2017/2018. Treningi prowadzone będą pod okiem nowego trenera p. Krzysztofa Malczewskiego we wtorki, środy i piątki w godz. 16:30-18:00 na boisku przy ul. Krzymińskiego 4A w Inowrocławiu.
W terminie 14-20.08.2017r zorganizowany zostanie obóz dochodzeniowy, podczas którego zajęcia odbywać się będą dwa razy dziennie pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Poranne zajęcia z lekkoatletyki poprowadzi jeden z trenerów MKS Inowrocław. Będą też wyjścia na basen i do kina zakończone posiłkiem serwowanym przez restaurację STARA APTEKA. Natomiast popołudniowe, typowo piłkarskie zajęcia poprowadzi nowy trener naszej drużyny.
Poniżej podajemy orientacyjny skład na nadchodzący sezon:
Zabłocki
Kulak