Wygrana z Polonią Bydgoszcz 2-0

W rozegranym w dniu dzisiejszym o godz. 10:00 na boisku przy ul. Krzymińskiego 4A w Inowrocławiu spotkaniu XVIII kolejki klasy trampkarzy drużyna Cuiavii Inowrocław pokonała po dobrym meczu zespół Polonii Bydgoszcz 2:0 (2:0). Nasz zespół w przeciągu całego spotkania kontrolował przebieg gry, dobrze rozgrywając i szanując piłkę. Wynik spotkania otworzył już w 4' Kacper Raczyński który zdobył bramkę strzałem z głowy po rzucie rożnym, którego egzekutorem był Jakub Nowakowski. Ten ostatni w 23' zdobył dla naszego zespołu drugą bramkę po podaniu od Bartka Biernata ustalając wynik spotkania do przerwy i jak się poźniej okazało również końcowy na 2:0. Pod koniec pierwszej połowy meczu groźnie wyglądające kontuzji nabawił się kapitan Polonii Bydgoszcz - Szymon Sobczak, który trafił na konsultację lekarską do inowrocławskiego szpitala. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze i zawodnik pod opieką mamy i siostry wrócił do domu. Poszkodowanego serdecznie pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.