Zmiana na stanowisku kierownika drużyny

Informuję, że z początkiem nowego sezonu nastąpiła zmiana na stanowisku kierownika drużyny trampkarzy Cuiavii Inowrocław. Po rezygnacji związanej z przejściem do wyższej kategorii wiekowej z funkcji kierownika drużyny zrezygnował p. Robert Danielski, a jego miejsce zajęli p. Monika Kulak i p. Marcin Szymański, którzy wspólnie podjęli się sprawowania w/w funkcji. Dodajmy również, że osobą odpowiedzialną za zamieszczanie informacji dotyczących funkcjonowania drużyny na stronieklubowej Cuiavii (zakładka trampkarz) został p. Filip Zabłocki.
Jako były kierownik, związany z zespołem przez ponad 4 lata - drużynie, trenerowi oraz nowemu kierownictwu życzę owocnej pracy, wytrwałości i wielu sukcesów sportowych.
Osobne podziękowania dla zawodników za wspólnie spędzony czas oraz wiele niezapomnianych przeżyć sportowych⚽️