0

UWAGA ZMIANA TERMINU I MIEJSCA TRENINGU!

UWAGA ZMIANA TERMINU I MIEJSCA TRENINGU!

Czwartkowy trening trampkarzy odbędzie się o godz. 16:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

0

Nowy trener trampkarzy.

Nowy trener trampkarzy.

Od poniedziałku 13.11 nowym trenerem trampkarzy Cuiavii Inowrocław został Maciej Niewiadomski. Trener Niewiadomski pracował z sukcesami z...

0

ZEBRANIE ZARZĄDU KS CUIAVIA

ZEBRANIE ZARZĄDU KS CUIAVIA

W poniedziałek 13.11 odbyło się zebranie Zarządu KS Cuiavia Inowrocław dotyczące między innymi podsumowania zakończonej rundy rozgrywek...

0

Zwycięstwo na zakończenie rundy.

Zwycięstwo na zakończenie rundy.

3:0 wygrali trampkarze Cuiavii Inowrocław w ostatnim meczu ligowym tej rundy rozgrywek. Było to niestety pożegnalne zwycięstwo w III lidze okręgowej bo według obowiązujących przepisów nową rundę nasi piłkarze zaczną w lidze IV.

0

Fatalne warunki w Mogilnie

Fatalne warunki w Mogilnie

Porażką Cuiavii 2:5 zakończył sie wyjazdowy mecz ligowy w Mogilnie. Zawodnicy musieli się zmagać głównie z fatalnym stanem boiska na którym po obfitych opadach deszczu błoto sięgało kostek. Obydwie bramki dla Ciuavii strzelił Igor Wawrzyniak. Ostatni mecz w tej rundzie rozgrywek...

0

Porażka z liderem.

Porażka z liderem.

Nie udało się trampkarzom Cuiavii zdobyć punktów z liderem rozgrywek ligowych - Unią Janikowo. Inowrocławianie nieznacznie ulegli lokalnemu rywalowi 3:4. Bramki strzelali: Igor Wawrzyniak 2 i Maks Mbamu. Koleny mecz Cuiavia rozegra w niedzielę 29.10 w Mogilnie o godz. 12:00.

0

Remis w derbach.

Remis w derbach.

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie ligowe pomiędzy trampkarzami Cuiavii i Błękitnych. Wyrównująca bramkę strzelił dla naszej drużyny Igor Wawrzyniak. Bardzo dobre spotkanie rozegrał także Oliwier Karaszewski, który bezbłędnie kierował obroną Cuiavii. Kolejne zawody...

0

Odwołany trening.

Odwołany trening.

Piątkowy trening drużyny trampkarzy nie odbędzie się. Zawodnicy zbierają się w niedziele na stadionie Goplanii przy ul. Orłowskiej o godz.11:00 na mecz ligowy z Błękitnymi Inowrocław.

0

Bez punktów z Unią Gniewkowo.

Bez punktów z Unią Gniewkowo.

Nie udało się zdobyć choćby jednego punktu z sąsiadującą w tabeli Unią Gniewkowo. Nasi zawodnicy przegrali kolejny mecz 2:3. Bramki dla Cuiavii strzelał dwukrotnie Dominki Kulak. Następny mecz trampkarze rozegrają 15.10 (niedziela) o godzinie 12:00 z Błękitnymi Inowrocław.

0

6 kolejka ligowa.

6 kolejka ligowa.

Kolejny mecz ligowy trampkarze Cuiavii rozegrają na własnym stadionie w niedzielę 08.10 o godz. 14:30. Zbiórka zawodników o 13:30 przed szatnią. Proszę zabrać legitymacje szkolne.

0

Zmiana terminu treningu

Zmiana terminu treningu

UWAGA! W środę zawodnicy trampkarzy na trening przychodzą na godzinę 16:15 na stadion miejski gdzie odbędą się zajęcia z LA. Następnie o godz. 17:00 rozpoczynają trening piłkarski na sztucznej murawie.

0

Pierwsze zwycięstwo!

Pierwsze zwycięstwo!

W sobotnim meczu ligowym trampkarzy zawodnicy Cuiavii Inowrocław odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył po asyście Dominika Kulaka Aleksander Pilarski. W drugiej połowie meczu biało-zieloni mogli podwyższyć prowadzenie. Sędzia podyktował rzut...

0

Wyjazd na mecz.

Wyjazd na mecz.

W sobotę w Barcinie o godz. 10:00 zawodnicy Cuiavii Inowrocław rozegrają kolejny mecz ligowy. Zbiórka o godz. 8:30 na parkingu przy Delfinie. Proszę zabrać legitymacje szkolne i ochraniacze.

0

Porażka z liderem.

Porażka z liderem.

W sobotę 23.09 trampkarze Cuiavii Inowrocław ulegli na własnym boisku liderowi rozgrywek - drużynie Pogoni Mogilno 2:4. Bramki dla biało-zielonych strzelali O. Karaszewski i M. Mbamu. Kolejny mecz Cuiavia rozegra na wyjeździe z LKS Dąb Barcin.

0

4 kolejka ligowa

4 kolejka ligowa

23 września (sobota) zespół trampkarzy Cuiavii Inowrocław rozegra kolejne spotkanie ligowe z Pogonią Mogilno. Zawody zaplanowano na godz. 11:00, zbiórka zawodników w szatni o godz. 10:00. Proszę pamiętać o legitymacjach szkolnych i ochraniaczach.

0

ZEBRANIE RODZICÓW Z ZARZĄDEM KS CUIAVIA

ZEBRANIE RODZICÓW Z ZARZĄDEM KS CUIAVIA

UWAGA! W poniedziałek 18 września o godzinie 18:00 odbędzie się zebranie rodziców zawodników drużyny trampkarzy Cuiavii Inowrocław z Zarządem klubu. Serdecznie zapraszamy!

0

Porażka na własnym stadionie

Porażka na własnym stadionie

W sobotnie południe słabo grająca drużyna Cuiavii uległa 0:1 w pierwszym meczu ligowym na własnym stadionie.

0

Najbliższy mecz

Najbliższy mecz

W sobotę 9 września zespół trampkarzy Cuiavii Inowrocław rozegra mecz ligowy z zespołem Błękitnych Inowrocław. Początek spotkania o godz. 12:00, zbiórka zawodników o godz. 11:00 przy szatniach na sztucznym boisku.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości