Info n/t obozu.

Informujemy, że KS Cuiavia Inowrocław w terminie 14-20.08.2017r organizuje obóz dochodzeniowy dla zawodników drużyny trampkarzy, który zakończy się udziałem naszych zawodników w trzydniowym turnieju piłkarskim w Toruniu, którego organizatorem jest znana firma Almar-Sport. Podczas trwania obozu zajęcia odbywać się będą dwa razy dziennie pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Poranne zajęcia z lekkoatletyki poprowadzi jeden z trenerów MKS Inowrocław. Będą też wyjścia na basen i do kina zakończone posiłkiem serwowanym przez restaurację STARA APTEKA. Natomiast popołudniowe, typowo piłkarskie zajęcia prowadzi nowy trener naszej drużyny, którego nazwisko zostanie podane przez zarząd naszego klubu w przyszłym tygodniu.