Srebro na "Aleks Cup 2014"

W rozegranym w dniu dzisiejszym ogólnopolskim turnieju młodzików "Aleks Cup 2014" Cuiavia zajęła drugie miejsce. Kluczowym dla końcowego wyniku turnieju był pierwszy mecz z "Jedynką Aleksandrów". Tradycyjnie już inowrocławianie słabo zaczęli rozgrywki przegrywając mecz 0:4 z późniejszym triumfatorem zawodów. Jednak z meczu na mecz Cuiavia grała coraz lepiej i następne spotkanie wygrała 8:1. W kolejnych meczach zanotowała remis 2:2 oraz zwycięstwo 6:0. Zabrakło trochę szczęścia i precyzji bowiem w kluczowych spotkaniach kilkukrotnie biało-zieloni trafiali w słupek. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Michał Jóźwiak, ale brawa należą się całej drużynie Cuiavii. Inowrocławianie wystąpili w składzie:

Igor Gradkowski i Maks Zabłocki w bramce; w obronie Kordian Mrotek, Kuba Łukaszewski i Kuba Czerwiński; w pomocy Michał Jóźwiak, Kuba Pawłowski i Dominik Kulak oraz w ataku Igor Wawrzyniak i Konrad Krzesiński. Zespół w dzisiejszych zawodach prowadził trener Piotr Niewiadomski.