Zwycięstwo CUIAVII II na początek rundy wiosennej.

Zwycięstwo CUIAVII  II  na początek rundy wiosennej.

Zwycięstwo na początek rundy wiosennej.

Wynikiem 1:4 zakończył się rozgrywany dzisiaj o godz.18:00 na boisku przy ul. Szosa Bydgoska w Złotnikach Kujawskich mecz pomiędzy tamtejszym Piastem, a drugą drużyną młodzika Cuiavii Inowrocław. Początek spotkania wyrównany, choć z biegiem czasu nasi zawodnicy więcej posiadali piłkę i stworzyli kilka groźnych sytuacji podbramkowych. W 15' pięknym strzałem z dystansu Hubert Szymański pokonał bramkarza gospodarzy i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Niestety już 3 minuty później po błędzie w obronie tracimy bramkę i na tablicy pojawia się wynik 1:1. Ale radość gospodarzy z wyrównania nie trwała długo. Już po 2' na listę strzelców wpisał się kolejny zawodnik - Błażej Olejniczak i znowu wychodzimy na prowadzenie. W 5' drugiej połowy po kolejnym już 3 golu zdobytym tym razem z rzutu karnego przez Huberta Szymańskiego po faulu w polu karnym na Oliwierze Karaszewskim nasz zespół przejmuje całkowitą kontrolę nad tym spotkaniem. Gra staje się uporządkowana, gramy składnie piłką tworząc ładne dla oka i ciekawe akcje,ciągle atakując bramkę rywali. Ostatecznie wynik na 1:4 podnosi Bartek Biernat po asyście Wiktora Stranca i takim rezultatem kończy się mecz i kolejne 3 punkty lądują na naszym koncie. Gratulacje dla strzelców bramek i całej drużyny. Kamil fajnie,że wróciłeś.