BADANIA LEKARSKIE !

BADANIA  LEKARSKIE !

BADANIA LEKARSKIE

Prawdopodobnie w sobotę 02.04.2016r przeprowadzone zostaną badania lekarskie zawodników trzech grup rozgrywkowych tj. trampkarzy,młodzików i orlików. W związku z tym rodzice zawodników poszczególnych grup proszeni są ,aby dostarczyć wyniki następujących badań :
- morfologia
- mocz
- OB
- EKG z opisem (istnieje możliwość zrobienia tego badania podczas badań w klubie)
Zawodnicy noszący okulary powinni dostarczyć zaświadczenie od okulisty o wadzie wzroku i braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.
W przypadku przewlekłych chorób należy dostarczyć kserokopię opisu choroby. Miejsce oraz godzina przeprowadzenia badań zostanie podana w póżniejszym terminie.

info-  robas52