BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

BADANIA  LEKARSKIE ZAWODNIKÓW

BADANIA LEKARSKIE

W połowie marca br. w siedzibie klubu przeprowadzone zostaną badania lekarskie zawodników KS Cuiavia Inowrocław. W związku z tym rodzice zawodników grupy młodzika proszeni są ,aby z odpowiednim wyprzedzeniem zrobić swoim podopiecznym następujące badania :
- morfologia
- mocz
- OB
- EKG z opisem (istnieje możliwość zrobienia tego badania podczas badań w klubie)
Zawodnicy noszący okulary powinni dostarczyć zaświadczenie od okulisty o wadzie wzroku i braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.
W przypadku jakichś przewlekłych chorób należy dostarczyć kserokopię opisu choroby.

info Robas52