Cenne zwycięstwo na wyjeździe.

W sobotnim meczu ligowym Cuiavia zdobyła cenne 3 punkty na wyjeździe pokonując Elanę Toruń 2:0. Początek spotkania przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy prowadzili grę na połowie inowrocławian. Nie potrafili jednak stworzyć sobie klarownej sytuacji do zdobycia gola. Po 20 minutach gra się wyrównała, a jedyną sytuację wykorzystał Igor Wawrzyniak i do przerwy Cuiavia prowadziła 1:0. Po zmianie stron Elana chciała szybko doprowadzić do wyrównania lecz atakowała nerwowo i nieskutecznie. Z biegiem czasu Cuiavia coraz bardziej kontrolowała przebieg gry. Po błędzie obrony Michał Jóźwiak podwyższył wynik na 2:0. Gospodarze nie zdołali już odpowiedzieć celnym trafieniem i to biało-zieloni zdobyli komplet punktów!