Cuiavia II pewnie zwycięża w Bydgoszczy z Chemikiem III.

Cuiavia II  pewnie zwycięża w Bydgoszczy z Chemikiem III.

W piątek 06.11.2015 o godz.19:00 w Bydgoszczy druga drużyna młodzika Cuiavi Inowrocław pokonała drużynę Chemika III Bydgoszcz 6:2 (2:1) i tym samym zajęła 4 miejsce w swojej grupie rozgrywkowej. Nasza drużyna już w 7' wyszła na prowadzenie po przepięknym golu z rzutu wolnego strzelonym pod poprzeczkę, którego wykonawcą był D. Halama. Dwie minuty później po indywidualnej akcji lewą stroną M.Danielski strzałem z ostrego kąta pokonuje bramkarza gospodarzy i podnosi wynik na 2:0. W 20' po głupim błędzie w obronie tracimy bramkę na 2:1. W 25' spojenie ratuje gospodarzy od utraty kolejnej bramki po strzale M. Danielskiego. Pierwszą połowę kończymy wynikiem 2:1 i nerwami z powodu niewykorzystanych sytuacji. Po przerwie wychodzimy jeszcze bardziej zmotywowani aby osiągnąć zwycięstwo i już w 5' M.Danielski podwyższa wynik na 3:1 po podaniu w polu karnym od J.Waltera. Cztery minuty później po podaniu od M.Danielskiego sytuację "sam na sam" wykorzystuje P. Wrzesień i mamy 4:1. W dwie minuty później M.Danielski strzela swoją trzecią bramkę i zalicza hattricka. Mamy wynik 5:1, ciągle atakujemy i mamy dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku,ale niestety nie wykorzystujemy ich. W końcu swoją drugą bramkę w tym spotkaniu w 22' strzela P. Wrzesień podnosząc wynik na 6:1. Gospodarzom udaje się jeszcze w 27' strzelić bramkę na 6:2 ,po czym sędzia kończy to spotkanie. Brawa za ładny i ciekawy mecz, za wygraną i za 4 miejsce na półmetku rozgrywek.