Halowy turniej piłki nożnej "CUIAVIA CUP 2015" w Aleksandrowie Kujawskim.

Halowy turniej piłki nożnej   "CUIAVIA  CUP 2015"  w Aleksandrowie Kujawskim.

Skład na turniej "Cuiavia Cup 2015" organizowany przez ASPN Viking w niedzielę 22.11.2015r w Aleksandrowie Kujawskim.
Wiktor Łuczak
Mateusz Loks
Mateusz Danielski
Jakub Walter
Marcin Kaliski
Wiktor Werpachowski
Dawid Halama
Dawid Graczyk
Paweł Skonieczny
Marek Zawadzki

Koszt udziału w turnieju to 20zł/zawodnika +transport. Potwierdzenie udziału w turnieju oraz wpłaty "wpisowego" proszę dokonywać u kier. drużyny do 18.11.2015r włącznie.

Informujemy, że zgłosiliśmy nasz zespół do halowego turnieju piłki nożnej organizowanego przez ASPN VIKING ALEKSANDRÓW KUJAWSKI.

Zaproszenie na Ogólnopolskie Turnieje Piłki Nożnej Cuiavia Cup 2015!!! Zarząd ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski zaprasza kluby sportowe i uczniowskie kluby sportowe na VI edycje Ogólnopolskich Turniejów Halowych "Cuiavia Cup" dla Żaków, Orlików i Młodzików. Turnieje odbędą się na Hali Sportowo - Widowiskowej Kujawskiego Kolegium Salezjańskiego X.X. przy ul. Salezjańskiej w Aleksandrowie Kujawskim i Hali Sportowej OSiR Ciechocinek przy ul. Lipnowskiej 11 C w Ciechocinku. Ogólnopolskie Turnieje Halowe VI edycji "Cuiavia Cup" dla n/w roczników odbędą się: 2003 (data: 22.11.2015 r., godz. 09:00 - 14:00, miejsce: Aleksandrów Kujawski) Uczestnicy: MLKS Motor Lubawa (woj. warmińsko - mazurskie), KS Cuiavia Inowrocław, KS Kujawiak I Kowal, KS Kujawiak II Kowal, GLKS Cis Cekcyn, GLKS Wicher I Wielgie, GLKS Wicher II Wielgie, GTS Unia Choceń, ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski, Program VI Ogólnopolskich Turniejów Piłki Halowej „Cuiavia Cup” 08:30 – 10:30 – przyjmowanie zaproszonych uczestników Ogólnopolskich Turniejów Piłki Halowej „Cuiavia Cup”. Uwaga !!! Drużyny z poza województwa Kujawsko - Pomorskiego mogą dołączyć do turnieju w trakcie trwania zawodów. 09:00 - 12:00 - mecze grupy A i B 12:00 - 14:00 - mecze półfinałowe, finałowe o miejsce 1,3, 5, 7 i 9 14:00 - 14:30 – narada organizatorów nad przyznaniem indywidualnych wyróżnień dla uczestników. Wręczenie drużynowych i indywidualnych nagród. Okolicznościowe mowy zaproszonych gości. Oficjalne zakończanie. Regulamin Ogólnopolskich Turniejów Piłki Halowej „Cuiavia Cup” 1. SPOSÓB ROZGRYWEK: • Turniej zostanie rozegrany w 2 grupach każdy z każdym, następnie zwycięzcy grup i zespoły, które zajęły 2 miejsce w grupie uczestniczą w meczach półfinałowych i finałowych o miejsca 1 i 3. Zespoły, które zajęły 3 miejsce w grupie A i B uczestniczą w meczu finałowym o miejsca 5-6. Zespoły, które zajęły 4 miejsce w grupie A i B uczestniczą w meczu finałowym o miejsca 7-8. Zespoły, które zajęły 5 miejsce w grupie A i B uczestniczą w meczu finałowym o miejsca 9-10. • Kompletną listę zgłoszonych zawodników (maksymalnie 10 osób) należy złożyć w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem. W każdym z turnieju mogą uczestniczyć dziewczynki o rok starsze od głównego rocznika turnieju, • Drużyny należy zgłaszać telefonicznie pod nr telefonu: 601-611-250, e-mail: aspnviking2008 tlen.pl • Obowiązują przepisy PZPN. Dodatkowe przepisy gry zostaną podane w dniu turnieju. • Z sędzią Podokręgu Włocławskiego K-P ZPN może dyskutować tylko kapitan drużyny, który musi być zaznaczony w podanym składzie na liście zgłoszeniowej oraz posiadać opaskę na ramieniu. • Drużyny grają po 4 zawodników + bramkarz, obowiązują zmiany hokejowe, czas jednego meczu 10 minut. Pole gry – 40 x 20 m (Ciechocinek), 34 m x 18 m (Aleksandrów Kujawski). Bramki o wym. 3 x 2 m. Piłka halowa rozmiaru 4. • W przypadku równej ilości punktów o zajętym miejscu decyduje bezpośredni pojedynek drużyn zainteresowanych, następnie różnica bramek. W następnej kolejności ilość bramek strzelonych. • UWAGA !!! Za przeklinanie na boisku i poza nim, za nie sportowe zachowanie zawodnika, cała drużyna będzie ukarana 2 minutami gry w osłabieniu, zawodnik może być również wykluczony z dalszych rozgrywek. 2. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA: - Zespoły, które zajęły miejsca od I – X otrzymają puchary oraz dyplomy dla drużyny, - Najlepszy Zawodnik, Strzelec i Bramkarz turnieju otrzymają pamiątkowe statuetki wraz z imiennym dyplomem oraz upominki rzeczowe, - Zawodnicy zespołu za zajęcie I miejsca otrzymają zestaw 8 piłek nożnych markowych firm sportowych Zina/ Select , - Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od I do X otrzymają pamiątkowe medale, 3. INNE: Koszt udziału jednego zespołu wynosi – 200,00 zł, płatne przelewem najpóźniej 3 dni przed terminem turnieju (Konto bankowe: 36 1020 5200 0000 4202 0035 0736 PKO BP. Oddział Ciechocinek), ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski, ul. Słoneczna 10/20, 87-700 Aleksandrów Kujawski)kluby ubezpieczają zawodników na koszt własny,organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaginione i zniszczone mienie uczestników, gwarantujemy wodę mineralną i opiekę medyczną,podczas turniejów czynny będzie sklepik z artykułami spożywczymi, ciepłą kawą i herbatą,więcej informacji udziela Łukasz Zych (tel. 601-611-250)Organizator ma prawo zrezygnować z organizacji turnieju jeżeli nie zgłosi się min 5 zespołów chętnych do uczestniczenia w projekcie !!!

Drugim turniejem w którym weżniemy udział jest turniej organizowany przez klub ORZEŁ SŁUŻEWO. Turniej odbędzie się 06.12.2015r w Ciechocinku. Wpisowe 150zł.

Trzecim turniejem w którym będziemy brali udział jest turniej organizowany przez Elanę Toruń i odbędzie się on 12.12.2015r w dwóch halach sportowych - w Turznie i Grębocinie. koszt wpisowego to 200zł. Udział w kolejnych turniejach przewidziany jest po Nowym Roku. Na pewno jednym z nich będzie to turniej w Janikowie rozgrywany 13.02.2016r.

info - Robas52