Ostatni mecz w sezonie 2014/15

Rewelacyjnie spisali się młodzicy Cuiavii Inowrocław w końcówce trudnego i wyczerpującego sezonu 2014/15. W ostatnim meczu ligi wojewódzkiej zwyciężyli Chemika Bydgoszcz 4:0. Dominacja biało-zielonych od początku spotkania nie podlegała dyskusji. Po szybko strzelonej bramce nasi piłkarze kontrolowali przebieg gry, cierpliwie budowali kolejne akcje i zdobywali gole. Wygrana dała Cuiavii awans na 4 miejsce w tabeli, jednak które ostatecznie miejsce zajmie przekonamy się po ostatniej kolejce spotkań. Bramki strzelali: Nikodem Jankowski 2 oraz po jednej Jakub Pawłowski i Kordian Mrotek. Był to ostatni mecz sezonu 2014/15 i zarazem ostatni mecz w tym składzie. Po przerwie wakacyjnej część zawodników przechodzi do grupy trampkarzy. Dziękujemy za wspólne emocje i życzymy powodzenia.