Podział na grupy
Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN przestawia podział lig rozgrywek młodzieżowych regionu Bydgoszcz (III i IV liga) na sezon 2017/2018 - runda jesienna. Rozgrywki prowadzone będą według regulaminu dla drużyn młodzieżowych.
III liga junior starszy gr. 1 Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
Noteć Łabiszyn
Golden Goal Bydgoszcz
Pałuczanka Żnin
Gopło Kruszwica
Unia Solec Kujawski
III liga junior starszy gr. 2 Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
LKS Dąbrowa Chełmińska
Czarni Nakło
Dąb Potulice
Rawys PEE-BUD Raciąż
TKP Tuchola
Rozgrywki w kategorii juniora starszego rozpoczynają się 9/10 września 2017.
III liga junior młodszy gr. 1 Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
Szubinianka Szubin
Gopło Kruszwica
Pałuczanka Żnin
Błękitni Inowrocław
BOSiR/LKS Dąb Barcin
III liga junior młodszy gr. 2 Bydgoszcz
Wda II Świecie
Wisła Nowe
Polonia II Bydgoszcz
Czarni Nakło
Grom Więcbork
Victoria Niemcz
III liga juniora młodszego rozgrywki rozpoczyna 9/10 września 2017.
IV liga junior młodszy gr. 1 Bydgoszcz
Kamionka Kamień Krajeński
Feniks Mrocza
Gwiazda Sypniewo
Spójnia Białe Błota
IV liga junior młodszy gr. 2 Bydgoszcz
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
MUKS Bielice
Goplania Inowrocław
Noteć Inowrocław
Zagłębie Piechcin
IV liga junior młodszy gr. 3 Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
Burza Nowa Wieś Wielka
KS Łochowo
Sparta Janowiec Wielkopolski
IV liga junior młodszy gr. 4 Bydgoszcz
Start Warlubie
Gryf Cekcyn
LKS Dąbrowa Chełmińska
Sparta Przysiersk
GLKS Dobrcz
IV liga juniora młodszego grupa 2 i 4 rozgrywki rozpoczyna2/3 września 2017, grupa 1 i 3 rozpoczyna 23/24 września 2017.
III liga trampkarz gr. 1 Bydgoszcz
Tucholanka Wutkowski Tuchola
Wda II Świecie
Grom Osie
GLKS Osielsko
Gryf Cekcyn
UKS Fala Świekatowo
III liga trampkarz gr. 2 Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
Unia Janikowo
Dąb Barcin
Błękitni Inowrocław
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
III liga trampkarz gr. 3 Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz
Czarni Nakło
Dąb Potulice
Wisełka Solec Kujawski
Pałuczanka Żnin
III liga trampkarza rozgrywki rozpoczyna 2/3 września 2017.
IV liga trampkarz gr 1 Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
Polonia II Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota
BKS II Bydgoszcz
CWZS III Bydgoszcz
JAcademy Bydgoszcz
IV liga trampkarz gr. 2 Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
Kamionka Kamień Krajeński
Grom Więcbork
Feniks Mrocza
GLZS Sadki
IV liga trampkarz gr. 3 Bydgoszcz
Struga Drzycim
Sparta Przysiersk
Tęcza Wiąg
Tor Laskowice
Victoria Śliwice
IV liga trampkarz gr. 4 Bydgoszcz
Noteć Gębice
Błękitni II Inowrocław
Goplania Inowrocław
Noteć Inowrocław
Kujawianka Strzelno
Nasz Dom Racice
IV liga trampkarz gr. 5 Bydgoszcz
Notecianka Pakość
Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn
Orzeł Kcynia
Noteć II Inowrocław
Sparta Janowiec Wielkopolski
IV liga trampkarza rozgrywki rozpoczyna 2/3 września 2017.
III liga młodzik 2005 gr 1 Bydgoszcz
Dąb Potulice
Skra Paterek
Jeziorak Żnin
Czarni Nakło
Szubinianka Szubin
MKS Łochowo
III liga młodzik 2005 gr. 2 Bydgoszcz
Zawisza II Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
Wisełka Bydgoszcz/Fordon
Spójnia Białe Błota
Victoria Koronowo
Football Academy Bydgoszcz
III liga młodzik 2005 gr. 3 Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość
Noteć Gębice
Cuiavia Inowrocław
Noteć Inowrocław
Kujawianka Strzelno
III liga młodzik 2005 gr. 4 Bydgoszcz
Tucholanka Selenka Tuchola
Start Warlubie
UKS Fala Świekatowo
Sparta Przysiersk
JAcademy Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie
III liga młodzika 2005 rozgrywki rozpoczyna 2/3 września 2017.
IV liga młodzik 2005 gr. 1 Bydgoszcz
Feniks Mrocza
Myśliwiec Gostycyn
Start Pruszcz
Tartak Wudzyn
Pomorzanin Serock
Grom Więcbork
IV liga młodzik 2005 gr. 2 Bydgoszcz
Grom Osie
AP Reissa Śliwice
Gryf Cekcyn
Wisła Nowe
IV liga młodzik 2005 gr. 3 Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
GLKS Osielsko
Chemik II Bydgoszcz
AP Brda Bydgoszcz
IV liga młodzik 2005 gr. 4 Bydgoszcz
KP Brzyskorzystewko
UKS Barcin
Zagłębie Piechcin
Piast Kołodziejewo Kujawskie
Unia II Janikowo
Goplania Inowrocław
IV liga młodzik 2005 gr. 5 Bydgoszcz
Błękitni Inowrocław
Unia Janikowo
Pogranicze Jeziora Wielkie
Fregata Polanowice
Galaxy Inowrocław
Zootechnik Kołuda Wielka
IV liga młodzik 2005 gr. 6 Bydgoszcz
KS Brzoza
LKS Dąbrowa Chełmińska
Burza Nowa Wieś Wielka
Unia Solec Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie
Cukrownik Tuczno
IV liga młodzika 2005 grupy 1, 4, 5 i 6 rozgrywki rozpoczynają 2/3 września 2017, a grupy 2 i 3 rozpoczynają 23/24 września 2017.
Uwaga – III liga młodzika 2006 rozgrywki rozpoczyna 9/10 września 2017, a IV liga – 23/24 września.
Komentarze