Radziejów CUP 2015

Piłki Halowej - RADZIEJÓW CUP 2015

ORGANIZATOR:

Urząd Miasta w Radziejowie ul. Kościuszki 20/22

1.MIEJSCE I TERMIN: 19.12.2015r.

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI IM. JÓZEFA GÓRCZYŃSKIEGO W RADZIEJOWIE UL. SPORTOWA 1

Rozpoczęcie turnieju o g. 10.00 planowane zakończenie ok. g. 14.30 Drużyny przyjmujemy od godz. 9.00

2. CEL TURNIEJU:

Propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród dzieci i młodzieży, zawiązywanie nowych przyjaźni, wychowanie poprzez sport. Konfrontacja sportowa młodzieży z różnych klubów.

W turnieju mogą brać udział chłopcy z roczników 2003 – 2004 zrzeszeni w Klubach Sportowych, Uczniowskich Klubach Sportowych, oraz Klubach Środowiskowych (obowiązkowe legitymacje szkolne lub inny dokument tożsamości do wglądu przez sędziów i opiekunów drużyn w dniu imprezy).

Uwaga: DOPUSZCZA SIĘ UDZIAŁ DWÓCH ZAWODNICZEK Z ROCZNIKA 2002

3. SPOSÓB ROZGRYWEK:

• Turniej zostanie rozegrany w 2 grupach każdy z każdym, następnie zwycięzcy grup walczą na krzyż z drużynami, które zajmą 2 miejsce w grupie o wejście do finału. Przegrani z tych par walczą o miejsce III. Drużyny, które zajmą w grupach miejsca 3 zagrają mecz o V miejsce, natomiast drużyny z miejsc 4 zagrają o VII lokatę
  • Kompletną listę zgłoszonych zawodników (maksymalnie 12 osób) należy złożyć w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem.
  • Obowiązują przepisy PZPN. Dodatkowe przepisy gry zostaną podane w dniu turnieju.
  • Z sędzią może dyskutować tylko kapitan drużyny, który musi być zaznaczony w podanym składzie na liście zgłoszeniowej oraz posiadać opaskę na ramieniu.
  • Drużyny grają na dwóch boiskach jednocześnie, po 5 zawodników + bramkarz, zmiany hokejowe, czas jednego meczu 10 min. Bramki o wym. 2 x 3 m.
  • W przypadku równej ilości punktów o zajętym miejscu decyduje bezpośredni pojedynek drużyn zainteresowanych, następnie różnica bramek oraz ilość bramek strzelonych /dotyczy rozgrywek grupowych/.
  • Najlepszy strzelec oraz bramkarz turnieju otrzymają pamiątkowe statuetki wraz z imiennym dyplomem .
  • UWAGA !!! Za przeklinanie na boisku i poza nim, za nie sportowe zachowanie zawodnika, cała drużyna będzie ukarana 2 minutami gry w osłabieniu, zawodnik może być również wykluczony z dalszych rozgrywek.

4.NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

• Wszystkie zespoły otrzymają puchary oraz dyplomy, drużyny z miejsc I – III otrzymają medale

5.UWAGI:

a) Organizator turnieju zapewnia:

• opiekę medyczną
  • napoje,
  • sędziów,
  • dobrą zabawę itp.

b) Podczas turnieju przewidziano:

6.WPISOWE:

Wpisowe w wysokości 50 zł od drużyny należy wpłacić do dnia 15.12.2015r. Na konto organizatora - 84 9550 0003 2002 0005 3093 0001 . Na przelewie koniecznie muszą znaleźć się następujące informacje: nazwa podmiotu zgłaszającego(Klub, Szkoła), adres , nr tel. oraz dopisek: „Wpisowe „Turniej piłki halowej - Radziejów Cup 2015”

7.PATRONAT:

Patronat medialny: Kwartalnik "Radziejowianin", www.radziejow24h.pl

Sponsorzy: Urząd Miasta Radziejów.

O wszystkich sprawach nie ujętych w regulaminie decydują organizatorzy.

Dodatkowych informacji udziela Pan Arkadiusz Wesołowski – Animator Sportu tel. 534697216, e-mail: arak80@o2.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TURNIEJU ! CZEKAMY NA WASZĄ DRUŻYNĘ !!!

info - Robas52