Remis ze wskazaniem na Cuiavię

W środę 18.11.2015r o godz. 17:00 na boisku Elany Toruń rozegrane zostało wyjazdowe spotkanie towarzyskie pomiędzy młodzikami Elany Toruń ,a mieszaną drużyną Cuiavii Inowrocław. Mecz został podzielony na trzy części : 30min.; 20min.; 30min.. Był to bardzo ciekawy i zacięty mecz,stojący na wysokim poziomie. Choć nasza drużyna już w ciągu pierwszych minut zdobyła prowadzenie po strzale M. Jóźwiaka i później kolejnych bramkach zdobywanych przez A.Szklarskiego (asysta M. Danielski)  i  M. Loksa ( asysta M.Jabłoński) to jednak rozluźnienie i brak stanowczości w samej końcówce spotkania spowodował,że wynik końcowy wyniósł 3:3.
                                                                                                                                                             info - Robas52