Rewelacyjna postawa Cuiavii na Lider Winter Kids Cup 2015

W rozegranym w dniach 28.02-01.03 turnieju we Włocławku doskonale zaprezentowali się podopieczni trenera Niewiadomskiego. Obie drużyny w rozegranych 12 spotkaniach ulegli tylko raz w meczu półfinałowym 0:1. Warto podkreślić że w zawodach startowały 24 drużyny z 3 województw: mazowieckiego, kuj-pom i zachodniopomorskiego, w tym 2 zespoły Cuiavii Inowrocław. W sobotę rywalizowali młodzicy z rocznika 2002. Dość pechowo inowrocławianie zajęli 5 miejsce nie przegrywając żadnego meczu! W niedzielę rywalizowali zawodnicy z rocznika 2003. Cuiaviści wyszli z grupy na drugim miejscu także bez porażki. W meczu półfinałowym, mimo że przeważali na boisku ulegli rywalom 0:1 tracąc bramkę w końcówce spotkania. W meczu o trzecie miejsce Cuiavia objęła prowadzenie i mimo straty bramki zwycięsko zakończyła pojedynek wynikiem 2:1. Trener Niewiadomski był bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników. Taka forma dobrze wróży przed turniejem MEGA CUP i zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi! Cuiavia wystąpiła w składzie:         2002 - B. Meyer, J. Łukaszewski, K. Mrotek, N. Jankowski, I. Gradkowski, J. Pawłowski, I. Wawrzyniak i M. Kaliski.                            2003 - M. Zabłocki, W. Łuczak, J. Gralewski, M. Kaliski, J. Czerwiński, D. Kulak, K. Krzesiński, I. Wawrzyniak i A. Szklarski.