Skład na mecz z Piastem Złotniki Kujawskie

Zawodnicy drużyny trampkarza powołani na mecz z Piastem Złotniki Kujawskie, który rozegrany zostanie w sobotę 13.05.2017r. o godz. 10:00 na boisku przy ul. Krzymińskiego 4A w Inowrocławiu. Zbiórka przed meczem o godz. 09:10. Zabieramy dresy, legitymacje szkolne oraz ochraniacze.                                 Jankowski,Kaliski,Jabłoński,Kulak,Danielski,Wawrzyniak,Olejniczak,Gralewski,Karaszewski,Biernat,Olender,Śmiejkowski,Jabłoński A.Wicherski,Werpachowski,Mbamu,Maj.                                                                                                                   Skład wyjściowy: Karaszewski,Wicherski,Kulak,Olejniczak,Śmiejkowski,Danielski,Mbamu,Werpachowski,Wawrzyniak,Jabłoński A.,Olender.