Turnieje halowe Młodej Cuiavii

Młoda Cuiavia Inowrocław zgłosiła już swój udział w trzech turniejach halowych:

Informujemy, że zgłosiliśmy nasz zespół do halowego turnieju piłki nożnej organizowanego przez ASPN VIKING ALEKSANDRÓW KUJAWSKI. W najbliższym czasie zostanie podjęta decyzja co do składu drużyny,który będzie reprezentował nasz klub w n/w turnieju. Będzie to 10 osób. Wpisowe na turniej w kwocie 20zł/osoby płatne przed wyjazdem.

Zaproszenie na Ogólnopolskie Turnieje Piłki Nożnej Cuiavia Cup 2015!!!

Zarząd ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski zaprasza kluby sportowe i uczniowskie kluby sportowe na VI edycje Ogólnopolskich Turniejów Halowych "Cuiavia Cup" dla Żaków, Orlików i Młodzików. Turnieje odbędą się na Hali Sportowo - Widowiskowej Kujawskiego Kolegium Salezjańskiego X.X. przy ul. Salezjańskiej w Aleksandrowie Kujawskim i Hali Sportowej OSiR Ciechocinek przy ul. Lipnowskiej 11 C w Ciechocinku.

Ogólnopolskie Turnieje Halowe VI edycji "Cuiavia Cup" dla n/w roczników odbędą się:

2003 (data: 22.11.2015 r., godz. 09:00 - 14:00, miejsce: Aleksandrów Kujawski)

Uczestnicy: MLKS Motor Lubawa (woj. warmińsko - mazurskie), KS Cuiavia Inowrocław, KS Kujawiak I Kowal, KS Kujawiak II Kowal, GLKS Cis Cekcyn, GLKS Wicher I Wielgie, GLKS Wicher II Wielgie, GTS Unia Choceń, ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski,

Program VI Ogólnopolskich Turniejów Piłki Halowej „Cuiavia Cup”

08:30 – 10:30 – przyjmowanie zaproszonych uczestników Ogólnopolskich Turniejów Piłki Halowej „Cuiavia Cup”. Uwaga !!! Drużyny z poza województwa Kujawsko - Pomorskiego mogą dołączyć do turnieju w trakcie trwania zawodów.
09:00 - 12:00 - mecze grupy A i B

12:00 - 14:00 - mecze półfinałowe, finałowe o miejsce 1,3, 5, 7 i 9

14:00 - 14:30 – narada organizatorów nad przyznaniem indywidualnych wyróżnień dla uczestników. Wręczenie drużynowych i indywidualnych nagród. Okolicznościowe mowy zaproszonych gości. Oficjalne zakończanie.

Regulamin Ogólnopolskich Turniejów Piłki Halowej „Cuiavia Cup”

1. SPOSÓB ROZGRYWEK:

• Turniej zostanie rozegrany w 2 grupach każdy z każdym, następnie zwycięzcy grup i zespoły, które zajęły 2 miejsce w grupie uczestniczą w meczach półfinałowych i finałowych o miejsca 1 i 3. Zespoły, które zajęły 3 miejsce w grupie A i B uczestniczą w meczu finałowym o miejsca 5-6. Zespoły, które zajęły 4 miejsce w grupie A i B uczestniczą w meczu finałowym o miejsca 7-8. Zespoły, które zajęły 5 miejsce w grupie A i B uczestniczą w meczu finałowym o miejsca 9-10.

• Kompletną listę zgłoszonych zawodników (maksymalnie 10 osób) należy złożyć w dniu turnieju przed jego rozpoczęciem. W każdym z turnieju mogą uczestniczyć dziewczynki o rok starsze od głównego rocznika turnieju,

• Drużyny należy zgłaszać telefonicznie pod nr telefonu: 601-611-250, e-mail: aspnviking2008 tlen.pl

• Obowiązują przepisy PZPN. Dodatkowe przepisy gry zostaną podane w dniu turnieju.

• Z sędzią Podokręgu Włocławskiego K-P ZPN może dyskutować tylko kapitan drużyny, który musi być zaznaczony w podanym składzie na liście zgłoszeniowej oraz posiadać opaskę na ramieniu.

• Drużyny grają po 4 zawodników + bramkarz, obowiązują zmiany hokejowe, czas jednego meczu 10 minut. Pole gry – 40 x 20 m (Ciechocinek), 34 m x 18 m (Aleksandrów Kujawski). Bramki o wym. 3 x 2 m. Piłka halowa rozmiaru 4.

• W przypadku równej ilości punktów o zajętym miejscu decyduje bezpośredni pojedynek drużyn zainteresowanych, następnie różnica bramek. W następnej kolejności ilość bramek strzelonych.

• UWAGA !!! Za przeklinanie na boisku i poza nim, za nie sportowe zachowanie zawodnika, cała drużyna będzie ukarana 2 minutami gry w osłabieniu, zawodnik może być również wykluczony z dalszych rozgrywek.

2. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

- Zespoły, które zajęły miejsca od I – X otrzymają puchary oraz dyplomy dla drużyny,

- Najlepszy Zawodnik, Strzelec i Bramkarz turnieju otrzymają pamiątkowe statuetki wraz z imiennym dyplomem oraz upominki rzeczowe,

- Zawodnicy zespołu za zajęcie I miejsca otrzymają zestaw 8 piłek nożnych markowych firm sportowych Zina/ Select ,

- Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od I do X otrzymają pamiątkowe medale,

3. INNE:

Koszt udziału jednego zespołu wynosi – 200,00 zł, płatne przelewem najpóźniej 3 dni przed terminem turnieju (Konto bankowe: 36 1020 5200 0000 4202 0035 0736 PKO BP. Oddział Ciechocinek), ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski, ul. Słoneczna 10/20, 87-700 Aleksandrów Kujawski)kluby ubezpieczają zawodników na koszt własny,organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaginione i zniszczone mienie uczestników, gwarantujemy wodę mineralną i opiekę medyczną,podczas turniejów czynny będzie sklepik z artykułami spożywczymi, ciepłą kawą i herbatą,więcej informacji udziela Łukasz Zych (tel. 601-611-250)Organizator ma prawo zrezygnować z organizacji turnieju jeżeli nie zgłosi się min 5 zespołów chętnych do uczestniczenia w projekcie !!!

Drugim turniejem w którym weżmiemy udział jest turniej organizowany przez klub ORZEŁ SŁUŻEWO. Turniej odbędzie się 06.12.2015r w Ciechocinku. Wpisowe 150zł.

Trzecim turniejem w którym będziemy brali udział jest turniej organizowany przez Elanę Toruń i odbędzie się on 12.12.2015r w dwóch halach sportowych - w Turznie i Grębocinie. koszt wpisowego to 200zł.

Udział w kolejnych turniejach przewidziany jest po Nowym Roku. Na pewno jednym z nich będzie to turniej w Janikowie rozgrywany 13.02.2016r.

info - Robas52