Uwaga Ważne !

Nowy sezon rozgrywkowy 2017-2018 przyniesie wiele zmian zarówno w temacie reorganizacji samych rozgrywek drużyn młodzieżowych zaproponowanych przez K-PZPN jak i spraw dotyczących działania klubu KS CUIAVIA INOWROCŁAW.
Zmiany, które nastąpiły w zarządzie klubu jak i w temacie prowadzenia drużyn młodzieżowych mają na celu usprawnić i uatrakcyjnić ofertę oraz jakość spraw związanych z działalnością całego klubu. Do końca czerwca br. odbędą się spotkania z rodzicami oraz zawodnikami poszczególnych kategorii wiekowych mające na celu wyjaśnić cel dokonywanych zmian. Pierwsi o wdrażanych zmianach dowiedzą się rodzice zawodników drużyny orlików, których to pociechy już w sobotę 24.06.2017r wezmą udział w turnieju organizowanym przez LEGIĘ WARSZAWA. Pozostałe grupy będą informowane na umówionych spotkaniach na których wyczerpujących informacji udzieli nowy koordynator drużyn młodzieżowych w naszym klubie p. Marcin Lewandowski.