UWAGA ! ZNAMY TERMIN BADAŃ LEKARSKICH

UWAGA !  ZNAMY  TERMIN  BADAŃ  LEKARSKICH

BADANIA LEKARSKIE

INFORMUJEMY, że w sobotę 02.04.2016r o godz.11:30 w pomieszczeniach pod trybuną główną stadionu miejskiego przy ul. Wierzbińskiego w Inowrocławiu przeprowadzone zostaną badania lekarskie grupy młodzika Cuiavii Inowrocław. W związku z tym rodzice zawodników proszeni są, aby na w/w badanie dostarczyć przekazaną przez kierowników drużyny kartę badań zawodnika oraz wyniki następujących badań :
- morfologia
- mocz
- OB
- EKG z opisem (istnieje możliwość zrobienia podczas badań w klubie, koszt 10zł )
Zawodnicy noszący okulary powinni dostarczyć zaświadczenie od okulisty o wadzie wzroku i braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.
W przypadku przewlekłych chorób należy dostarczyć kserokopię opisu choroby.
Koszt badania wynosi 30zł + ewentualnie dodatkowo 10zł za zrobienie EKG jeżeli ktoś nie zrobił we własnym zakresie.

Wykaz zawodników zgłoszonych na badania:

1.   Czerwiński

2.   Gralewski