VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWY CUIAVIA CUP 2015

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWY  CUIAVIA CUP 2015

W niedzielę 22.11.2015r Młoda Cuiavia Inowrocław uczestniczyła w siódmej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Halowego CUIAVIA CUP w Aleksandrowie Kujawskim. Nasza drużyna trafiła do grupy "C" razem z Elaną Toruń, Viking Aleksandrów Kuj. oraz Orzeł Piątkowisko. W dwóch pierwszych spotkaniach niestety nie poszło nam zbyt dobrze i po przegranej z Elaną 2:0 i Orłem 1:0 przyszedł czas na trzeci mecz z Vikingiem ,który wygraliśmy 3:0 po dwóch bramkach M. Jóźwiaka oraz golu J. Waltera wychodząc z grupy na trzecim miejscu i walcząc o 7 miejsce w klasyfikacji końcowej. W walce o 7 lokatę najpierw trafiamy na zespół Kujawiaka Kowal z którym wygrywamy 3:1 po dwóch bramkach M. Jóźwiaka oraz golu J. Waltera. Następnie walczymy z drużyną Wicher Wielgie I ,którą pokonujemy 2:0 po dwóch bramkach M. Loksa i ogólnie zajmujemy 7 miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju.