WAŻNE INFORMACJE

WAŻNE  INFORMACJE

Przypominamy o wpłatach składek klubowych zawodników naszej drużyny na subkonto przeznaczone dla zespołu trampkarzy (dotyczy to także zawodników z rocznika 2004 którzy dołączyli do zespołu przechodząc z drużyny młodzików). Przy dokonywaniu wpłaty wpisujemy imię i nazwisko zawodnika oraz za jaki miesiąc płacimy.Wpłaty za miesiąc lipiec wynoszą tak jak dotychczas 35zł, natomiast od miesiąca sierpnia wzrosną do 40zł/m-ąc. W najbliższym czasie rodzicom naszych zawodników przedstawione zostaną przez Zarząd do zaakceptowania i podpisania nowe umowy określające zasady funkcjonowania w klubie.
W związku z planowanymi spotkaniami towarzyskimi jak i rozpoczynającym się już 27.08.2017r nowym sezonem rozgrywkowym, na 26 sierpnia zaplanowane zostały w siedzibie klubu badania okresowe dla zawodników. Koszt badań to 40zł płatne na miejscu. Osoby, które wykonują badania we własnym zakresie w Farma-med proszone są o zgłoszenie się do kier. drużyny po odbiór kart badań. Więcej informacji podamy wkrótce.

Wpłaty składek klubowych prosimy kierować:
Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu
Trampkarz 27 8149 0000 0000 1395 2000 0050

Poniżej podajemy orientacyjny skład drużyny na nadchodzący sezon:
Zabłocki
Kulak