Wygrana z Vice-liderem

W rozegranym dzisiaj o godzinie 10:00 na boisku w Dąbrówce koło Mogilna wyjazdowym spotkaniu w ramach 11 kolejki klasy trampkarzy zespół Cuiavii Inowrocław zasłużenie pokonał drużynę Pogoni Mogilno 0:4 (0:0).
Pierwsza, dość zacięta i początkowo rozgrywana pod dyktando gospodarzy połowa spotkania, która zakończyła się bezbramkowym remisem nie wskazywała na tak zdecydowane końcowe zwycięstwo biało-zielonych w starciu z vice-liderem naszej grupy rozgrywkowej - Pogonią.
Szybko strzelona zaraz po przerwie z około 20 metrów bramka, której autorem był J. Nowakowski nakręciła pozostałą część naszego zespołu do walki i można powiedzieć ustawiła pozostałą część spotkania. Od tego momentu zespół Cuiavii z impetem ruszył do ataku dominując na boisku czego efektem były kolejne bramki. Najpierw na 0:2 wynik podwyższył K. Mrotek, a 4 minuty później po asyscie J. Nowakowskiego piłkę w bramce gospodarzy umieścił M. Kaliski. Ten ostatni jeszcze raz strzałem z głowy wpisał się na listę strzelców podwyższając wynik spotkania na 0:4. Udział w tej bramce miał K. Mrotek, który znakomicie zgrał mu piłkę na głowę.
Uczciwie trzeba też powiedzieć, że w osiągnięciu tak dobrego wyniku z bardzo wymagajacym przeciwnikiem jakim niewątpliwie była i jest Pogoń Mogilno były nieprzewidziane problemy kadrowe jakie spotkały naszych dzisiejszych przeciwników i krótka ławka rezerwowych.
Podziękowania za walkę i zwycięstwo dla całej drużyny "CUIAVIA"