Wyniki MEGA CUP 2015

3 miejsce GOPLANIA Inowrocław 4 punkty

4 miejsce Brda Bydgoszcz 4 punkty

5 miejsce Calisia Kalisz 0 punktów

W meczach o 7 miejsce Calisia Kalisz pokonała Brdę Bydgoszcz 3:2 i pokonała Cuiavię „Orlik” 2:1. Brda zremisowała z Cuiavią „Orlik” 0:0

Calisia Kalisz zajęła VII miejsce, Brda Bydgoszcz VIII a Cuiavia „Orlik” IX

W meczu o 5 miesjce Goplania Inowrocław pokonała Unię Janikowo 3:1

W meczach półfinałowych Start Radziejów pokonał po dramatycznym meczu w rzutach karnych 1:1 (karne 3:2) Cuiavię A Inowrocław , a Zdrój Ciechocinek wygrał 3:2 Cuiavię B

O trzecie miejsce zagrały dwie drużyny gospodarzy tj. Cuiavia A i B. 4:1 wygrała drużyna Cuiavii A zajmując III miejsce.

Finał także okazał się bardzo dramatyczny. W normalnym czasie gry meczu pomiędzy Zdrojem Ciechocinek a Startem Radziejów wynik był remisowy 1:1. W rzutach karnych Zdrój Ciechocinek pokonał Start 2:1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został JAKUB CZERWIŃSKI ( Cuiavia A Inowrocław )

Królem strzelców turnieju został PATRYK RACZKOWSKI ( Goplania Inowrocław ) 8 bramek

Najlepszym bramkarzem turnieju został ZWIERZCHOWSKI JAKUB ( Zdrój Ciechocinek )

Najlepszym zawodnikiem drużyn gospodarzy tj. Cuiavii Inowrocław został MATEUSZ JABŁOŃSKI, a jego brat MICHAŁ JABŁOŃSKI był najmłodszym zawodnikiem biorącym udział w zawodach.

Najlepszym bramkarzem drużyn Cuiavii wybrany został KORDIAN MROTEK, a najładniejszą bramkę strzeloną w turnieju wybrano gol ALEKSA SZKLARSKIEGO z Cuiavii „ORLIK”

W poszczególnych drużynach Cuiavii najlepszymi graczami tych drużyn trenerzy wybrali:

IGORA WAWRZYNIAKA – Cuiavia Orlik

JAKUBA GRALEWSKIEGO – Cuiavia B