ZAJĘCIA Z AEROBOXU

Na dzisiejszym treningu drużyna trampkarzy Cuiavii Inowrocław miała wyjątkową okazję wziąć udział w zajęciach Aeroboxu prowadzonych przez wykwalifikowaną instruktorkę p. IZĘ WABISZEWSKĄ, która na codzień prowadzi zajęcia w Gym&Fit RENEGAT oraz p. AGATĘ DUBAS.
Aerobox to zajęcia które łączą w sobie klasyczne elementy fitnessu ze sztukami walki, takimi jak karate, boks czy kickboxing. Treningi odbywają się w rytm dynamicznej muzyki.
Ćwiczenia te są jednymi z najciekawszych, ale jednocześnie najintensywniejszych zajęć fitness. Jest to trening całego ciała, który poprawia kondycję i koordynację ruchową, wzmacnia siłę mięśni i uelastycznia ciało.
W związku z tym, że młodym piłkarzom zajęcia bardzo przypadły do gustu,a jednocześnie brakuje im koordynacji ruchowej podjęliśmy decyzję o nawiązaniu dłuższej współpracy z w/w paniami,którym bardzo serdecznie dziękujemy za dzisiejsze zajęcia i serdecznie pozdrawiamy.