Zwycięstwo w meczu 1 kolejki nad Gopłem Kruszwica 3:2

W rozegranym dzisiaj o godzinie 10:00 na boisku przy ul. Krzymińskiego 4A w Inowrocławiu meczu 1 kolejki klasy trampkarza Cuiavia Inowrocław pokonała drużynę Gopła Kruszwica 3:2. Choć początek meczu należał raczej do drużyny gości to jednak już od ok.20' zarysowała się przewaga naszego zespołu,którą było widać do końca spotkania. Pierwszą bramkę straciliśmy w 18' po dość pechowej interwencji naszego stopera. Po korekcie ustawienia udało się nam na minutę przed przerwą po bramce z akcji Bartka Biernata wyrównać na 1:1. W drugiej połowie meczu przewaga naszej drużyny była już bardziej widoczna, co zaowocowało drugim golem dla naszego zespołu strzelonym w 14' z dystansu przez Jakuba Pawłowskiego. Niestety już dwie minuty później mimo naszej przewagi na boisku goście wyrównują na 2:2 strzałem z rzutu wolnego. Zwycięską bramkę dającą nam 3pkt. zdobywa strzałem z głowy w 22' po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mateusz Jabłoński i wynikiem 3:2 kończymy spotkanie. Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę,charakter i nieustępliwość, a przeciwnikom za dobry mecz.