ZWYCIĘSTWO W SŁUŻEWO CUP

W niedzielę 6-go grudnia młodzicy Cuiavii Inowrocław uczestniczyli w rozgrywanym w Ciechocinku turnieju halowym. Organizatorem zawodów był klub Orzeł Służewo, a do rozgrywek zostało zakwalifikowanych 8 zespołów. W meczach grupowych inowrocławianie zremisowali pierwsze spotkanie oraz dwukrotnie pokonali grupowych rywali i zakończyli tą fazę na pierwszym miejscu. 3 mecze półfinałowe kończyły się rzutami karnymi, tylko Cuiavia potrafiła w regulaminowym czasie gry odnieść zwycięstwo. W finale biało-zieloni pokonali 1:0 Unię Gniewkowo i wywieźli z Ciechocinka największy puchar. W całym turnieju zawodnicy Cuiavii prezentowali się bardzo dobrze, a barwy zespołu reprezentowali: Maks Zabłocki, Marcin Kaliski, Kacper Sender, Igor Wawrzyniak, Aleks Szklarski, Kuba Gralewski, Mateusz Jabłoński, Kuba Czerwiński, Michał Jóźwiak i Dominik Kulak.