Ciężka przeprawa drużyny młodzika II z Polonią Bydgoszcz.

Ciężką przeprawę miała dzisiaj II drużyna młodzika Cuiavii grając na wyjeździe z drużyną Polonii Bydgoszcz. Mecz od samego początku nie układał się po naszej myśli.Zaczelismy mało skoncentrowani i po niepotrzebnym faulu w obrębie "szesnastki" już w 2' tracimy z rzutu wolnego bramkę. Ciężko wchodzimy w mecz w którym rywal nie przebiera w środkach i fauluje raz za razem. Mimo,że sędzia co chwilę upominał karą 2min. zawodników Polonii niestety obraz gry się nie zmieniał. Kolejną bramkę tracimy w 7'. Twarda gra jaką narzucili nam nasi przeciwnicy i bardzo częste faule powoduje, że nikogo nie omijają bolesne kontuzje, łącznie z naszym bramkarzem Wiktorem ,który podczas jednej z interwencji zostaje kopnięty w twarz. Przed zakończeniem I połowy tracimy jeszcze 2 bramki i schodzimy na przerwę z wynikiem (4:0). Druga połowa dużo lepsza w naszym wykonaniu. Stawiamy na boisku nasze warunki i walczymy o uzyskanie lepszego wyniku. Niestety wykorzystujemy tylko jedną z nadarzających się okazji. W 20' silnym i precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisuje się Jakub Majkowski i mamy 4:1. Takim też wynikiem kończy się mecz. Ogólnie od pierwszych minut zabrakło trochę koncentracji i nie spodziewaliśmy się tak ostrej gry Polonii. Druga połowa znacznie lepsza i to my trafiamy do bramki przeciwnika. Wynik- przegrana 4:1 chyba zbyt wysoki ale mówi się trudno, wyciągamy wnioski i gramy dalej. Na wyróżnienie w dzisiejszym meczu zasłużyli : Jakub Majkowski i Mateusz Danielski.