Dwucyfrówka z Chemikiem!

W piątek 25.09 pierwszy zespół młodzików Cuiavii rozegrał wyjazdowe spotkanie z Chemikiem Bydgoszcz. Inowrocławianie wysoko pokonali gospodarzy 13:0. Od pierwszego gwizdka sędziego mecz kontrolowała ekipa trenera Niewiadomskiego. Już w 3 min. pierwszą bramkę zdobył Kuba Czerwiński. Nasza drużyna szybko się rozkręcała i groźnie atakowała bramkę Chemika. Goście w 11 min. przeprowadzili groźną kontrę, po której w sytuacji sam na sam górą był bramkarz Cuiavii Maks Zabłocki. Była to chyba jedyna interwencja naszego golkipera, bowiem od tej chwili gra toczyła się wyłącznie na połowie przeciwnika. W 15' składna akcję rozegrali Jóźwiak z Kaliskim. Strzał Marcina w poprzeczkę dobił Michał i było 2:0. Po 5 minutach było już 3:0- po rzucie rożnym gola zdobył ponownie Jóźwiak. Minutę później rzut karny na bramkę zamienił Mateusz Jabłoński. W 23' bramkę strzelił Aleks Szklarski, a na minute przed końcem I połowy solową akcję z połowy boiska celnym strzałem zakończył Dominik Kulak.Początek II połowy to popis Kuby Wawrzyniaka, który strzelił 2 gole(w 1 i 2 minucie), ten drugi technicznym strzałem piętą. W 9' pierwszą swoją bramkę zdobył najmłodszy zawodnik Michał Jabłoński, a chwilę później prowadzenie Cuiavii podwyższył jego brat Mateusz. W 23' Czerwiński strzela głową po podaniu Kuby Gralewskiego, a ostre strzelanie zakończył dwoma golami Michał Jóźwiak. Brawo, nasz zespół w 2 meczach zdobył komplet punktów i strzelił aż 31 goli nie tracąc żadnego!