Kolejny mecz ligowy młodzików.
16.09.2015r swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrała II drużyna młodzika Cuiavii Inowrocław. Naszym przeciwnikiem był SP Zawisza Bydgoszcz. Pierwsza połowa spotkania to wyrównany obraz gry z lekkim wskazaniem na rywala z Bydgoszczy,który celnym uderzeniem z dystansu wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie (0:1). Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Na drugą połowę zespół Cuiavii wyszedł mocno zmotywowany, ale niestety już w 3' minucie po strzale z dystansu goście podwyższyli prowadzenie na 0:2. Zespół gospodarzy mimo powiększającej się przewagi nie poddawał się i w 25' technicznym strzałem bramkarza Zawiszy pokonał Mateusz Danielski (1:2). Po tej bramce nasza drużyna dostała wiatru w żagle, ale niestety na karę dwóch minut zdjęty został Kamil Wegner i ciężko było doprowadzić do remisu. W ostatniej akcji spotkania Zawisza ustalił wynik meczu na 1:3. Podsumowując : choć Zawisza okazał się lepszy to nasi zawodnicy wcale mu nie ustępowali, jednak brak wykończenia w grze pod bramką przeciwnika po raz kolejny był głównym powodem takiego,a nie innego wyniku przy dobrej grze naszej drużyny.