Udany poczatek sezonu ligowego.

Od zwycięstwa 2:1 nad Piastem Złotniki Kujawskie rozpoczęła sezon II drużyna młodzika Cuiavii Inowrocław. W swoim inauguracyjnym spotkaniu sezonu 2015/2016 rozgrywanym w Inowrocławiu o godz. 12:00 nasza II drużyna młodzika pokonała po dobrym meczu zespół Piasta Złotniki Kujawskie. Pierwsza połowa spotkania to zdecydowana przewaga naszego zespołu, któremu nasi przeciwnicy nie zagrozili ani razu, przekraczając tylko 5 razy naszą połowę. Niestety niedyspozycja strzelecka spowodowała,że na przerwę schodziliśmy tylko z wynikiem 1:0 uzyskanym w 8' po pięknym golu z rzutu wolnego, którego wykonawcą był Kamil Wegner. Druga połowa to bardziej wyrównany obraz gry, w której podobnie nie wykorzystaliśmy wielu dogodnych sytuacji. W 13' po błędzie naszych obrońców goście zdobyli wyrównującą bramkę. W 21' drugiej połowy sędzia dyktuje dla naszej drużyny rzut karny, którego niestety nie udało się zamienić na bramkę. W końcu w 24' Jakub Walter trafia na 2:1 i takim wynikiem kończy się mecz. Cieszą 3pkt. i dobra gra zespołu, ale niestety razi niedyspozycja strzelecka i niewykorzystane sytuacje. I zespół młodzików po wycofaniu się Gwiazdy Bydgoszcz pauzował.