Wygrana II drużyny młodzika ze Spójnią Białe Błota

Zwycięstwem 5:2 zakończył się rozgrywany dzisiaj o godz.10:00 na boisku przy ul.Krzymińskiego 4A w Inowrocławiu mecz II drużyny Cuiavii Inowrocław ze Spójnią Białe Błota. Początek spotkania lekko na korzyść gości, którzy więcej posiadali piłkę i stworzyli kilka sytuacji podbramkowych. Wraz z upływem czasu gra wyrównywała się i w końcówce nasza drużyna zaczęła dominować na boisku. W 23' wypuszczony "sam na sam" J. Walter uzyskał prowadzenie 1:0, które 3' później podwyższył strzałem po ziemi w długi róg i mamy 2:0. Takim wynikiem kończymy pierwszą połowę. W 4' drugiej połowy "szczęśliwie" na 3:0 trafia J.Jankowski, który 3 minuty później marnuje 100% sytuację. W 8' tracimy bramkę na 3:1 według nas strzeloną ze spalonego. W 12' M. Loks. podwyższa wynik na 4:1 z rzutu wolnego. W końcówce po błędzie obrony tracimy bramkę i na tablicy wyników widnieje wynik 4:2. W ostatniej minucie spotkania na 5:2 podwyższa M. Loks i takim wynikiem kończy się mecz. W najbliższy piątek o godz. 17:00 nie lada gratka- derby wewnątrz klubowe pomiędzy pierwszym, a drugim zespołem młodzika. Serdecznie zapraszamy rodziców oraz sympatyków młodzieżowej piłki nożnej.