Wysokie zwycięstwo Cuiavi II nad Victorią Bydgoszcz

Wysokie zwycięstwo Cuiavi II nad  Victorią Bydgoszcz

W niedzielę 18.10.2015r o godz. 12:30 w Bydgoszczy druga drużyna młodzika Cuiavii Inowrocław w ramach 7 kolejki klasy młodzika zdecydowanie pokonała zespół Victorii Bydgoszczy 16:0 (3:0). Choć w deszczu i chłodzie rozgrywali swoje spotkanie nasi zawodnicy to wynik końcowy wynagrodził im wszystkie niedogodności. Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa ,bo choć przewaga naszej drużyny była widoczna to przeciwnicy nie odpuszczali i na przerwę zeszliśmy z wynikiem 3:0 po bramkach D.Halamy w 10' , Karaszewskiego po pięknej indywidualnej akcji w 24' oraz golu J. Waltera w 26'. Drugą połowę zaczęliśmy od mocnego uderzenia czyli kolejnej bramki D. Halamy strzelonej zaraz po wznowieniu gry przez sędziego, a późnej już poszło i mecz zakończył się wynikiem 16:0. Na listę strzelców wpisali się :