Zwycięstwo Cuiavi II w derbowym spotkaniu z Goplanią Inowrocław.

Zwycięstwem 4:0 zakończył się rozgrywany w sobotę 24.10.2015r o godz.10:00 na boisku przy ul. Krzymińskiego 4A w Inowrocławiu mecz II drużyny młodzika Cuiavii Inowrocław z zespołem Goplani Inowrocław. Początek spotkania wyrównany choć z każdą kolejną minutą nasza drużyna zyskiwała przewagę w polu. Stwarzaliśmy więcej sytuacji podbramkowych i więcej posiadaliśmy piłkę. Na pierwszą bramkę strzeloną w tym spotkaniu musieliśmy czekać do 18' kiedy to M. Danielski w zamieszaniu pod bramką gości umieścił piłkę głową w siatce (1:0). Cztery minuty później na listę strzelców wpisuje się J. Walter (2:0),a wynik do przerwy na (3:0) ustala strzałem z dystansu D.Halama. Druga połowa niestety dużo gorsza w naszym wykonaniu,gramy chaotycznie i bez pomysłu. Akcje z jednej, jak i z drugiej strony nie przynoszą korzyści w postaci strzelonych bramek. Dopiero w 55' strzałem głową po wrzutce z rzutu rożnego wynik na 4:0 ustala M. Loks i takim rezultatem kończy się to derbowe spotkanie.